Preschooler courses

دوره کودکان


دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان از سن 4 تا 7 سال طراحی شده که در آن زبان آموزان ضمن کسب مهارتهای گفتاری و شعر خوانی مهارت آشنایی با حروف و کلمات ابتدایی انگلیسی را با استفاده از سیستم فونیکس فرا میگیرند. کتابهای مورد استفاده در این دوره شامل کتابهای little Pockets و Pockets 1,2,3 هستند. در کنار کتابهای نام برده شده زبان آموزان با استفاده از شعرهای انگلیسی کارتون و موسیقی مهارتهای اولیه زبانی را فرا میگیرند

young learners

دوره نونهالان


دوره نونهالان در آکادمی فاران شامل 8 ترم آموزش مهارت های فونیکس است که با بهره گیری از این متد جدید زبان آموزان تا انتهای این دوره توانایی قابل قبولی در مکامله های ابتدایی روزمره و همچنین آشنایی کامل با خواندن و نوشتن حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، دیکته کلمات، شمارش بخش ها، ترکیب و خواندن کلمات چند بخشی را کسب می نمایند

teenagers

دوره نوجوانان


دوره نوجوانان در آکادمی فاران شامل دو دوره مبتدی و متوسطه بر اساس کتابهای Family and Friends و Hey There هردو با لهجه امریکایی و با بهره گیری از کتابهای متعدد تکمیلی برای تقویت واژگان، داستان خوانی و گرامر برگزار می شود. استفاده از ویدیو های کمک آموزشی، امکانات چند رسانه ای و روشهای جدید انگیزشی مختص نوجوانان این دوره ها را به دوره های بسیار پر بازده و پر طرفدار آموزشی در میان زبان آموزان این سنین تبدیل کرده است. این دوره ها در 24 ترم 1.5 ماهه برگزار شده و زبان آموزان را تا سطح B2 همراهی میکنند.

young adults

دوره جوانان


دوره جوانان از جمله دوره های ویژه در آکادمی فاران است که زبان آموزان را برای ورود به دوره بزرگسالان آماده میکند. این دوره جایی برای تثبیت یادگیری های گذشته و قراردادن مهارت های نوجوانان در قالب های مناسب سن جوانان است. این دوره شامل موضوعات جذاب برای این دوره سنی است. بکارگیری امکانات کمک آموزشی متعدد، برگزاری کلاسها بصورت مکالمه-محور و ارائه-محور این دوره را در زمره پر بازده ترین و موثرترین دورهای آموزش جوانان قرار داده است. دوره جوانان در آکادمی فاران شامل تدریس کتابهای Four Corners از موفق ترین مولف دوره های آموزش زبان در دنیا یعنی آقای Jack C. Richards بعنوان کتاب اصلی و انواع کتابهای لغت و مکالمه بعنوان کتابهای فرعی است. این دوره شامل 12 ترم آموزشی است که فارغ التحصیلان آن را برای ورود به دوره های پیشرفته C1 آماده میکند.

Adults

دوره بزرگسالان


دوره Cutting Edge بعنوان پرچم دار آموزش به شیوه Task based در دنیا شناخته شده است. این روش در واقع نزدیکترین روش یادگیری زبان به یادگیری در محیط و دنیای واقعی است. Learning in context and learning through interaction ویرایش سوم کتاب کاتینگ اج در واقع از معتبر ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی برای آماده سازی زبان آموزان برای ورود به دوره های IELTS نیز هست. در آکادمی زبان فاران این کتابها به همراه کتابهای جانبی برای تقویت لغت، گرامر و مکالمه زبان آموزان را برای ورود به دوره های IELTS آماده میکنند. سیلابس این دوره در آکادمی زبان فاران به نحوی برنامه ریز شده که با تمرین و تکرار فراوان توانایی مکالمه فراگیران را به شکل چشمگیری تقوت میکند.